Wypadek samochodowy w Tychach – dwie osoby hospitalizowane

W mieście Tychy, w niedzielne popołudnie 13 sierpnia około godziny 15:00, miało miejsce zdarzenie drogowe. Z jazdy po jednej z ulic Katowickiej na Zwierzyniecką wynikły poważne konsekwencje, kiedy to samochód marki Daewoo wpadł w drzewo. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, kierujący i jego pasażerka zostali przetransportowani do szpitala.

Zgodnie z relacją mł. asp. Pauliny Kęsek, oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Tychach, funkcjonariusze udający się na miejsce wypadku ustalili, że mężczyzna za sterem Daewoo podczas skręcania z ulicy Katowickiej na Zwierzyniecką niespodziewanie uderzył w drzewo. Przyczyny tego zdarzenia nie są jeszcze do końca wyjaśnione. Zarówno kierowca, jak i pasażerka wymagali pomocy medycznej i zostali przewiezieni do szpitala.

Rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Tychach potwierdza, że choć obrażenia odniesione przez osoby przebywające w samochodzie mogą wydawać się poważne, nie stanowią one zagrożenia dla ich życia. W trakcie prowadzenia czynności przez policję droga była czasowo zablokowana.

Obecnie ruch na wspomnianej trasie został przywrócony, jednak mogą występować tam pewne utrudnienia. Uszkodzony pojazd pozostaje na miejscu zdarzenia, oczekując na przewóz do warsztatu.