Nieznany sprawca kradzieży alkoholu w Tychach poszukiwany przez policję

Na terenie jednego z tyskich sklepów doszło do incydentu, podczas którego nieustalony jeszcze sprawca ukradł alkohol o wartości przekraczającej 500 złotych. Funkcjonariusze policji prowadzą śledztwo, które ma na celu ustalenie personaliów mężczyzny widocznego na zdjęciach z miejsca zdarzenia.

Informacje na ten temat podała Komenda Miejska Policji w Tychach. Wydarzenie miało miejsce dnia 29 czerwca 2023 roku, w sklepie położonym przy ulicy Tischnera w Tychach. W prowadzeniu dochodzenia aktywnie uczestniczy Wydział do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji.

Zgodnie z decyzją prokuratury, funkcjonariusze podjęli decyzję o upublicznieniu wizerunku mężczyzny, który jest prawdopodobnym sprawcą zdarzenia.
Poszukiwany mężczyzna; źródło: KMP Tychy

Zdjęcia pokazują szczupłego mężczyznę w wieku około 30 lat. Ma jasnobrązowe włosy, krótko ostrzyżone po bokach, a jego grzywka jest zarzucona na prawą stronę. W chwili kradzieży był ubrany w czarną koszulkę ozdobioną kwiatowymi wzorami, krótkie jeansowe spodenki oraz czarne buty sportowe. Na sobie miał także czarny plecak i czarną saszetkę. Szczególnie charakterystyczny jest tatuaż znajdujący się na jego karku.

Komenda Miejska Policji w Tychach apeluje do wszystkich osób, które mogłyby posiadać jakiekolwiek informacje na temat tego incydentu lub mogą rozpoznać mężczyznę z fotografii, o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.