Nieznani dotąd sprawcy zdemolowali okolicę wokół plenerowej siłowni na Skwerze Tulipanów

Policjanci otrzymali od mieszkańców Tych zgłoszenie o zdemolowaniu okolicy wokół plenerowej siłowni, która znajduje się na Skwerze Tulipanów. Okazało się, że nieznany jeszcze na ten moment sprawca wyciął za pomocą siekiery kilka dorodnych brzóz. Drzewa okalały właśnie plenerową siłownię na Skwerze Tulipanów.

Mieszkańcy zbulwersowani zaistniałą sytuacją

Nad całą sytuacją bardzo mocno ubolewają mieszkańcy, którzy bardzo doceniają właśnie Skwer Tulipanów za panujący tam klimat. Zieleń, roślinność i spokój to coś, co sprawia, że mieszkańcy lubią odwiedzać to miejsce i spędzać tam czas. Niestety, ale takie sytuacje jak ostatnio zdemolowany teren wokół plenerowej siłowni sprawia, że aura tego miejsca znacząco zmniejsza się. Mieszkańcy podkreślają także fakt, że już wcześniej interweniowali u straży miejskiej w Tychach, ponieważ wieczorami i nocą w tym miejscu można spotkać towarzystwo, które urządza libacje alkoholowe i nie zawsze zachowuje się w odpowiedni sposób.

Dodajmy, że siłownia plenerowa w Skwerze Tulipanów istnieje od niedawna. Została ona wybudowana w ramach funduszy pochodzących z Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok.