Zrobiła zakupy nie swoją kartą. Policja szuka kobiety

W ostatnich dniach policja w Tychach intensywnie pracuje nad rozwiązaniem sprawy dotyczącej płatności kartą zbliżeniową, która została przywłaszczona. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Poszukiwana kobieta, która może mieć związek z tą sprawą

Sprawa dotyczy nie tylko płatności kartą zbliżeniową należącą do innej osoby, lecz również kradzieży z włamaniem do konta, co poskutkowało dokonaniem transakcji kartą bankomatową.

Prokurator wydał pozwolenie na opublikowanie wizerunku kobiety, która może mieć związek z tą sytuacją. W ramach prowadzonych czynności, policjanci z Tych czekają na jakiekolwiek informacje od osób, które mogłyby coś wiedzieć w tej sprawie lub też rozpoznają kobietę z rysopisu. W takim przypadku należy zgłosić się osobiście na komendę policji w Tychach lub też zgłosić sprawę telefonicznie – tutaj znajdziemy adresy i numery telefonów do policji w Tychach.

Według rysopisu, w sprawę może być zamieszana kobieta w średnim wieku. Jest ona średniej budowy ciała, ma włosy w kolorze ciemny blond. Na nagraniach z monitoringu widać, że ubrana była w koszulkę w kolorze czerwonym, niebieskie spodnie jeansowe oraz sandały.