Policja poszukuje młodego mężczyzny, który może być zamieszany w sprawę dotyczącą zniszczenia mienia

Młody mężczyzna w wieku około 20 lat jest podejrzany o zamieszanie w sprawę, podczas której uszkodzono szybę w gablocie na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany” w Tychach. Do zdarzenia doszło 11 września 2022 roku. Obecnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest przez policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Młody mężczyzna wciąż poszukiwany przez policję

Pomimo, że od sprawy zniszczenia mienia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Paprocany” minęło już trochę czasu, to sprawca zdarzenia wciąż znajduje się na wolności. Dodajmy raz jeszcze, że szkody wyrządzone przez sprawcę oscylują na ponad 26 tysięcy złotych. Teraz prokurator wydał zgodę na to, aby opublikować wizerunek sprawcy. Jest to możliwe, ponieważ cała sytuacja została zarejestrowana przez monitoring.

Policja udostępniła wizerunek

Wizerunek mężczyzny został opublikowany w sieci. Jest to mężczyzna w wieku około 20 lat. Jest on szczupłej budowy ciała i w tamtym momencie posiadał blond włosy średniej długości. Cechowała go grzywka, która opadała na oczy. W momencie zarejestrowania przez monitoring mężczyzna posiadał koszulkę w czarnym kolorze. Na plecach koszulki znajdowało się spore logo koloru białego. Ponadto poszukiwany posiadał na sobie czarne spodnie, a także sportowe buty również w czarnym kolorze.

Wszystkie osoby, które wiedzą coś w tej sprawie proszone są o kontakt z policją w Tychach. Dodajmy, że wszelkie informacje w tej sprawie mogą okazać się przydatne.