W Tychach odbędzie się już 9. edycja Andromedon

Wszyscy, którzy interesują się kulturą oraz występami teatralnymi na pewno kojarzą Andromedon. W tym roku odbędzie się już 8. edycja Tyskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych Andromedon. Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w tym wydarzeniu w kilku miejscach na terenie miasta. Gdzie dokładnie zagości tegoroczny niezależny teatr?

Tyski Festiwal Niezależnych Teatrów Andromedon

Andromedon w tym roku zagości w kilku miejscach miasta Tychy. Będą to przede wszystkim tyski Gemini Park, Plac Baczyńskiego oraz Galeria Na Wolności. To właśnie tam widzowie będą mogli wziąć udział w wydarzeniach kulturalnych związanych z Tyskim Festiwalem Niezależnych Teatrów Andromedon. Jakie atrakcje będą przygotowane w ramach tego wydarzenia?

Przede wszystkim uczestnicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu będą mogli pojawić się na specjalnych przedstawieniach teatralnych, koncertach, jak i paradzie w mieście. Specjalna parada przejdzie lokalnymi ulicami już w sobotę 10 września – wyruszy ona przy Urzędzie Miasta i zakończy się na Placu Baczyńskiego.

Jakie spektakle czekają na uczestników tego wydarzenia?

Spektakle prezentowane w ramach Tyskiego Festiwalu Niezależnych Teatrów Andromedon będą ściśle dostosowane do uczestników. Część spektakli będzie skierowana do osób młodszych, którzy będą mogli obejrzeć spektakle Teatru Gry i Ludzie, czy też Teatru Pana Pedrro i Przyjaciół. Z kolei dorośli będą mogli obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr A Part o nazwie Lear, k*rwa. Spektakl ten będzie przeznaczony jedynie dla osób dorosłych i będzie wystawiony na dziedzińcu Małego Teatru w wieczornych godzinach.