W tyskich parkach pojawiły się specjalne ławki z przewijakami

W Polsce sporo mówi się ostatnimi czasy o tym, że należy podnieść liczbę ludności. Niestety dane demograficzne nie są zbyt optymistyczne i wciąż jest zbyt mało narodzin. Jednak co by nie mówić, to spora ilość rodziców nie decyduje się na dziecko, ponieważ nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do wychowywania dzieci. Mowa tutaj o finansach czy też o zawodowych i domowych możliwościach. Jednak takie małe niuanse jak pojawiające się w wielu miejscach udogodnienia dla matek w ciąży i matek z dziećmi powodują, że te warunki ogólne się poprawiają. Na pewno nowe ławki z przewijakami w Tychach to dobry pomysł.

Ławki z przewijakami zamontowano w Tychach

W trzech miejscach pojawiły się nowe ławki z przewijakami, o których sporo mówi się w ostatnim czasie. Takie udogodnienia dla matek z małymi dziećmi pojawiają się ostatnio w całej Polsce. Również i Tychy doczekały się więc takich miejsc. Gdzie więc dokładnie zamontowano ławki z przewijakami i gdzie rodzice będą mogli na spokojnie zająć się swoim dzieckiem?

O nowych ławkach z przewijakami w Tychach

Nowe ławki z przewijakami pojawiły się w trzech miejscach na terenie miasta Tychy. Mowa tutaj o parku Jaworek, Miejskim Parku Solidarności, a także nieopodal placu zabaw w Suble. Na pewno każdy szybko zauważy te nowe miejsca. Są to ławki z przewijakami, które oprócz specjalnego siedziska do przewijania niemowląt posiadają także dodatkowe osłony boczne, a także zadaszenie. Takie warunki są na pewno dogodne, aby można było przewijać maleństwo będąc poza domem. Warto dodać, że ławki wykonane są z jodłowego drewna. Są pokryte kolorem grafitowym, a ponadto na dachu znajduje się specjalna płyta poliwęglanowa.

Warto dodać, że takich miejsc w Tychach ma być w przyszłości znacznie więcej. Podobno już teraz Urząd Miasta Tychy zapowiedział zakup kolejnych dwóch ławek, które będą zamontowane jeszcze w tym roku.