Park Niedźwiadków w Tychach po raz kolejny został odświeżony

W ostatnim czasie po raz kolejny doszło do aktu wandalizmu w okolicy. I po raz kolejny ofiarą padły niedźwiadki znajdujące się w Parku Niedźwiadków. Przypomnijmy, że w czerwcu figurki w postaci niedźwiadków zostały pomalowane przez wandali. Okazuje się, że tym razem przywrócenie stanu niedźwiadków do pierwotnego stanu nie było proste. Na szczęście koniec końców Zakład Usług Komunalnych poinformował, że oczyszczanie niedźwiadków zakończyło się sukcesem.

O czyszczeniu niedźwiadków w Parku Niedźwiedzi w Tychach

Taki incydent miał miejsce już po raz kolejny w tym miejscu, ponieważ w zeszłym roku również dochodziło do takich sytuacji. Z reguły oczyszczenie figurek przebiegało szybko i sprawnie, jednak tym razem wystąpiły problemy, przez co Zakład Usług Komunalnych w Tychach musiał podejmować się tej czynności kilka razy. Na szczęście teraz udało się już przywrócić niedźwiadki w tyskim Parku Niedźwiadków do porządku.

Koszt czyszczenia pomalowanych i zdewastowanych niedźwiadków w tyskim Parku Niedźwiedzi

Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Tychach zaznaczyli, że tym razem usługa czyszczenia niedźwiadków, które zostały zdemolowane przez wandali była dość kosztowna. Mimo to i tak należało tej operacji czyszczącej dokonać. Warto dodać, że to miejsce cieszy się sporą popularnością wśród mieszkańców Tych. I oczywiście najwięcej frajdy z przebywania w Parku Niedźwiadków mają najmłodsi. Dlatego też odpowiedni stan niedźwiedzi jest podstawą do tego, aby najmłodsi dobrze się tam czuli i mogli bawić się na świeżym powietrzu.