Zatrzymanie kobiety, która nożem zaatakowała swojego partnera

Pod koniec maja policjanci interweniowali na ulicy Darwina w Tychach. Według zawiadomienia miało tam dojść do ataku nożem. Na miejsce oczywiście od razu skierowano patrol policyjny, a także Zespół Ratunkowego Pogotowia. Przybywając na miejsce służby rzeczywiście spotkały ranionego mężczyznę w wieku 33 lat. Ranić za pomocą noża miała go jego 27-letnia partnerka.

Nietrzeźwa kobieta zaatakowała nożem swojego partnera

Ustalając okoliczności tego zdarzenia policjanci stwierdzili, że rzeczywiście podczas awantury doszło do wymierzenia ciosu nożem przez kobietę w kierunku mężczyzny. Z tego powodu mężczyzna musiał trafić do szpitala, ponieważ otrzymał on cios w brzuch, a także w ręce. Na szczęście rany wywołane atakiem kobiety nie były na tyle dotkliwe, aby mężczyzna był w stanie zagrażającym życie.

27-letnia kobieta może trafić do więzienia na okres 2 lat

Policjanci oczywiście na miejscu zatrzymali także kobietę w wieku 27 lat, która okazała się sprawczynią tego zdarzenia. To właśnie ona za pomocą noża zaatakowała 33-latka i spowodowała rany cięte rąk i brzucha u mężczyzny. Warto dodać, że na miejscu kobieta od razu została przebadana alkomatem. I okazało się, że znajdowała się ona w stanie odurzenia alkoholowego. W jej organizmie znajdowało się aż półtorej promila alkoholu. Za popełnione czyny może ona trafić do więzienia nawet na okres dwóch lat. Na ten moment usłyszała ona zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała na czas krótszy niż 7 dni. Kobieta została także objęta dodatkowo dozorem policji na wniosek prokuratora.

Niestety, ale do incydentów z udziałem niebezpiecznych narzędzi w postaci noża dochodzi bardzo często. Ostatnio do gróźb z użyciem noża doszło również w Kluczborku – więcej w artykule na ekluczbork.pl.