Tyski Urząd Miasta został staranowany przez kierowcę samochodu osobowego

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło pierwszego dnia maja, mniej więcej o godzinie 13:00 na alei Niepodległości 49. W budynek należący do Urzędu Miasta Tychy wjechał kierowca samochodu osobowego. Wejście zostało staranowane. Na szczęście podczas tego zdarzenia nikt nie odniósł większych obrażeń.

Wjechał w budynek Urzędu Miasta Tychy

Kierowca, który wjechał w budynek należący do tyskiego Urzędu Miasta to 48-letni mężczyzna. Na miejscu oczywiście od razu pojawili się funkcjonariusze policji. Kierowcy od razu odebrano prawo jazdy i uniemożliwiono dalsze poruszanie się samochodem osobowym. Mężczyzna został również na miejscu przebadany alkomatem na zawartość alkoholu we krwi. Oprócz tego wykonano mu testy na obecność psychoaktywnych substancji w organizmie.

Nie są znane przyczyny całego zajścia

Od samego początku zgromadzeni przy Urzędzie Miasta w Tychach zastanawiali się co spowodowało takie a nie inne zachowanie kierowcy. Do tej pory jednak nie są znane dokładne okoliczności tego zajścia.

Oczywiście na miejscu zdarzenia oprócz funkcjonariuszy policji pojawili się również ochroniarze obiektu, a także zespół pogotowia ratunkowego. I to właśnie ratownicy medyczni zajęli się w późniejszym czasie 48-letnim mężczyzną. Na szczęście na skutek tego zajścia żadna osoba nie odniosła większych obrażeń. Na ten moment nie są znane przyczyny, które doprowadziły do tej sytuacji i do staranowania wejścia obiektu Urzędu Miasta Tychy. Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest ustalenie motywu całego zajścia.