Seniorka potrącona przez 18-letnią dziewczynę na przejściu dla pieszych

W środę, dnia 19 stycznia, w godzinach popołudniowych doszło do potrącenia seniorki na oznakowanym przejściu dla pieszych w Tychach. Mniej więcej o godzinie 16:00 młodociana kierująca samochodem osobowym potrąciła 70-letnią kobietę na ulicy Harcerskiej w Tychach.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 18-letniej dziewczynie

Do nieszczęśliwego zdarzenia na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Harcerskiej w Tychach doszło w środę, dnia 19 stycznia. Starsza kobieta w wieku 70 lat w dozwolony sposób przechodziła z jednej strony ulicy na drugi. Niestety, ale w tym momencie potrąciła ją młoda kierująca samochodem osobowym. Dziewczyna w wieku 18 lat niestety nie zauważyła starszej Pani, która przechodziła przez jezdnię.

70-latka trafiła do szpitala wskutek odniesionych obrażeń

Seniorka w wyniku potrącenia odniosła na tyle poważne obrażenia, że musiała zostać przetransportowana do szpitala. Na skutek zdarzenia doznała ona niestety urazu głowy. Młoda kierująca samochodem osobowym od razu została przesłuchana w całej sprawie. Policja obecnie stara się wyjaśnić dokładne okoliczności całego zdarzenia. Na ten moment postanowiono jednak o zatrzymaniu prawa jazdy 18-letniej dziewczyny.