Otwarcie Castoramy w Tychach

24 marca została oficjalnie otwarta Castorama w Tychach. Sklep znajduje się niedaleko galerii handlowej Gemini Park i jest to jedyny sklep z asortymentem budowlanym na tym terenie. W dniu otwarcia na klientów czekały specjalne oferty i promocje, a także zawsze pomocny i profesjonalny zespół. 

Jak długo trwały prace związane z powstaniem sklepu?

Castorama powstała z myślą o mieszkańcach, aby nie musieli pokonywać kilkudziesięciu kilometrów, chcąc zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty. Sklep budowlany zajął miejsce dawnego budynku Tesco przy ulicy Towarowej 2, którego powierzchnia sprzedaży wynosi 10 000 m2. Jest to już osiemdziesiąty szósty sklep tej sieci w Polsce. Przebudowa nowego obiektu trwała około pół roku, a mieszkańcy od dzisiaj mogą cieszyć się z zakupów. Obiekt został odpowiednio przygotowany do funkcjonowania w obecnym reżimie sanitarnym. Obsługa jest przeszkolona i zobowiązana do przestrzegania zasad zachowania dystansu oraz noszenia maseczek. 

Co można znaleźć w Castoramie?

Sklep w Tychach ma do zaoferowania aż 35 tysięcy produktów służących do budowy domu, remontów, wykańczania i dekoracji mieszkań oraz ogrodów. Klienci w Castoramie znajdą również inspirację łazienek i kuchni, a także usługę projektowania, transportu, cięcie drewna i wycinania otworów na zlew. Profesjonalni doradcy pomogą w podjęciu decyzji, jakie produkty będą najbardziej spełniały potrzeby i oczekiwania klienta. W Castoramie każdy znajdzie wsparcie na różnych etapach remontu, modernizacji lub budowy domu. 

Sklep przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Ponadto sklep jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z tego względu są wyznaczone odpowiednie miejsca parkingowe, które znajdują się jak najbliżej wejścia do budynku. Wewnątrz nie ma progów czy schodków, dzięki temu można wygodnie poruszać się po obiekcie. W Castoramie będą mogły również zrobić zakupy osoby niesłyszące lub głuchonieme, które będą obsłużone przez odpowiednio przygotowaną platformę.  

Jeden komentarz w temacie “Otwarcie Castoramy w Tychach

  1. Nie przepadam osobiście za „Ciastoramą” ale dobrze że coraz więcej dużych sklepów jest u nas otwieranych!

Comments are closed.