Zaangażowanie czterech samochodów w kolizję na ulicy Mikołowskiej

Popołudnie piątkowe, 5-go lipca, na ulicy Mikołowskiej, w okolicach browaru, było miejscem zdarzenia drogowego, które wymagało interwencji służb mundurowych. W skład tego incydentu wchodziły cztery samochody osobowe: mazda, hyundai, fiat oraz skoda. Doszło do nich w momencie, kiedy poruszały się pasem ruchu prowadzącym do Bierunia. Pomimo powagi sytuacji, nie odnotowano żadnych ofiar w wyniku tej kolizji.

Na miejsce została wezwana policja przez uczestników tego nieszczęśliwego zdarzenia. Dzięki szybkim działaniom i umiejętnemu wykorzystaniu posiadanej wiedzy, funkcjonariusze ustalili sprawcę całego incydentu. Okazał się nim kierowca mazdy, który nie zachował odpowiedniej ostrożności podczas jazdy. W następstwie jego błędu, doszło do zderzenia z hyundaiem idącym przed nim. Ten natomiast uderzył w fiata, a fiat z kolei wpadł na skodę.

Wszystkie uszkodzone pojazdy zostały przeniesione na najbliższy parking. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tychach, decydując o konsekwencjach dla sprawcy, zdecydowali się nałożyć na niego mandat karny.