Zapisy na nowy rok akademicki w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tychach

Uniwersytet Trzeciego Wieku (UTW) w Tychach zaprasza do zapisów na nowy rok akademicki. Spontaniczni pasjonaci nauki, którzy chcieliby dołączyć do społeczności UTW, będą mieli okazję oficjalnie przystąpić do grupy studentów podczas dwudniowej sesji rejestracyjnej planowanej na 24 i 25 czerwca.

Sesja ta będzie miała miejsce od godziny 10:00 do 13:00, zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek. Proces rejestracji będzie prowadzony zgodnie z zasadami UTW. Wszyscy, którzy są zainteresowani, muszą osobiście się zgłosić w biurze uniwersytetu zlokalizowanym przy ulicy Ciasnej 3 w Tychach. Dokładniej, biuro to znajduje się na pierwszym piętrze budynku, w pomieszczeniu zwanych jako Rektorat.

Po przybyciu na miejsce, aspirujący studenci będą musieli wypełnić odpowiednie formularze rejestracyjne. UTW w Tychach zdecydowanie wyklucza możliwość zarejestrowania się telefonicznie lub poprzez e-mail. Również wszelkie informacje dotyczące struktury zajęć i sposób płatności za semestr zimowy zostaną udzielone podczas sesji rejestracyjnej.