Tyski Klub Golfowy otwiera swoje drzwi dla wszystkich chętnych do odkrycia tajników gry w golfa

Wszystkich, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z golfem, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej, serdecznie zaprasza Tyski Klub Golfowy. Dla dorosłych, dzieci, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami zostają zorganizowane specjalne zajęcia. Ponadto, dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu, klub oferuje darmowe warsztaty prowadzone w każdą środę i niedzielę.

Darmowe warsztaty golfowe mają miejsce przez cały sezon letni, począwszy od maja aż do końca września. Środy są zarezerwowane na godziny od 16:00 do 19:00, natomiast w niedziele zajęcia odbywają się od 9:00 do 13:00. Klub zapewnia profesjonalną opiekę instruktorską oraz niezbędny sprzęt do gry. Jedynym czym uczestnicy powinni się zaopatrzyć to wygodne ubrania sportowe, buty sportowe, butelka wody oraz pozytywne nastawienie!

Klub posiada również w swojej ofercie indywidualne lekcje gry w golfa oraz symulator gry. Istnieje możliwość wykupienia członkostwa w klubie, co daje dostęp do pełnej infrastruktury obiektu, takich jak Driving Range, Putting i Chipping Green, codziennie od 6:00 do 22:00.

TKG z dumą przypomina o nawiązanej współpracy z osobami niepełnosprawnymi, której celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród tej grupy społecznej. W ramach klubu została utworzona sekcja seniora, która umożliwia starszym osobom korzystanie z aktywności fizycznej dostosowanej do ich potrzeb. Dodatkowo, klub rozpoczął współpracę ze szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi, prowadząc lekcje wychowania fizycznego mające na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród młodych ludzi.

Klub dysponuje bogatym harmonogramem stałych zajęć, począwszy od treningów juniorskich grup A i B w dni powszednie, poprzez zajęcia dla seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami w środy i czwartki, aż po dni otwarte dla mieszkańców w środy i niedziele. Klub zaprasza wszystkich chętnych!