Potrzeba rozwagi przy podejmowaniu decyzji związanych z audytami energetycznymi w kontekście grantowego projektu OZE w Tychach

Do mieszkańców Tychów napływają sygnały dotyczące otrzymywanych ofert od różnych firm, które proponują wykonanie audytów energetycznych. Te oferty są powiązane z planowanym przez lokalne władze miasta realizacją projektu grantowego o tematyce Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Zwracamy uwagę na konieczność zachowania ostrożności i niepodejmowania decyzji o zleceniu opracowania jakichkolwiek dokumentów. Mogą to być projekty, audyty energetyczne czy inne materiały poświęcone planowanym instalacjom fotowoltaicznym, pompom ciepła lub magazynom energii.

Informacje dotyczące warunków uczestnictwa w projekcie oraz wymaganych dokumentów będą dostępne po oficjalnym przyjęciu odpowiedniego zarządzenia przez Prezydenta Miasta Tychy. Zarządzenie to będzie dotyczyć aktualizacji Regulaminu naboru i realizacji projektu grantowego. Szczegółowe informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Jeżeli interesują Was dodatkowe informacje na temat tego projektu, to zawsze możecie skontaktować się telefonicznie pod numerem 32 776 38 34.