Darmowe badania cytologiczne dla kobiet w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w Tychach bez konieczności skierowania

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach otwiera swoje drzwi dla wszystkich kobiet, które chciałyby skorzystać z darmowej cytologii. To unikalna okazja do skorzystania z bezpłatnego badania, które odbywa się bez konieczności posiadania skierowania, a wszystko to jest częścią programu profilaktyki raka szyjki macicy.

Badanie cytologiczne jest dostępne dla kobiet w wieku od 25 do 64 lat i nie wymaga skierowania lekarskiego, co czyni je wyjątkowo dostępnym i wygodnym. Wszystko, czego potrzebują zainteresowane kobiety, to wcześniejsza rejestracja telefoniczna. To bardzo proste i niezwykle korzystne rozwiązanie, które pozwala na szybką i efektywną realizację badań.

Oczywiście, aby zapewnić płynne funkcjonowanie systemu rejestracji, szpital udostępnia numery telefonów: 32 32 55 388 oraz 32 32 55 298. Można do nich dzwonić od poniedziałku do piątku między godzinami 8:00 a 15:00, aby ustalić dogodny termin badania. Ta inicjatywa stanowi bezprecedensowy ruch w kierunku poprawy zdrowia kobiet i promuje regularne przesiewowe badania cytologiczne.