Zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne dla kobiet w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez w Tychach serdecznie zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne. Są one oferowane jako część programu profilaktyki raka szyjki macicy, mającego na celu poprawę zdrowia kobiet i zapobieganie rozwoju tej groźnej choroby. Co ważne, nie jest wymagane żadne skierowanie od lekarza, aby skorzystać z tej bezpłatnej usługi.

Ta cenna usługa jest dostępna dla wszystkich kobiet w wieku od 25 do 64 lat. Wystarczy zgłosić się do szpitala i skorzystać z oferty. Jest to ważne narzędzie w walce z rakiem szyjki macicy, dzięki któremu możliwe jest wczesne wykrycie i skuteczne leczenie tej choroby.

Aby skorzystać z oferty, niezbędna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna. Można to zrobić dzwoniąc pod numery telefonów 32 32 55 388 lub 32 32 55 298 w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 15.00). To doskonała okazja do zapewnienia sobie bezpłatnej, ale nieocenionej usługi zdrowotnej.

Pełne informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: https://www.tychy.info/wiadomosci/19786-cytologia-darmowa-i-bez-skierowania-w-tyskim-szpitalu-tychy. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym artykułem i skorzystania z oferty.