Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości: Miejsce spotkań z pracodawcami i szansa na rozwinięcie własnego biznesu

Wszystko wskazuje na to, że 21 marca w godzinach od 10.00 do 13.00, na terytorium Stadionu Miejskiego w Tychach zlokalizowanego przy ulicy Edukacji 7, odbędzie się kolejna edycja Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie to będzie okazją do spotkania w jednym miejscu z wieloma potencjalnymi pracodawcami, jak również do zapoznania się z ich ofertami pracy.

Podczas Targów będzie możliwość bezpośredniego dialogu z pracodawcami, zdobycia informacji dotyczących procesu rekrutacji do służb mundurowych, czy zdobycia wiedzy na temat zakładania własnej firmy. Jest to doskonała szansa, aby porozmawiać z delegatami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego a także Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach. Ponadto swoje propozycje przedstawią Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Wsparcie zaproponują też Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Wszystkich pracodawców, którzy chcieliby zaprezentować swoją działalność podczas Targów, zapraszamy do kontaktu z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach pod numerem telefonu: (32) 781 58 61. Warto podkreślić, że uczestnictwo w Targach jest absolutnie bezpłatne.

Za organizację Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości odpowiadają: Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.