Stłuczka samochodowa na ulicy Edukacji – dalsze postępowanie prowadzi Policja Miejska w Tychach

We wtorek, 20 lutego, o godzinie 10:40 doszło do niewielkiego zdarzenia drogowego na ulicy Edukacji, w pobliżu wejścia na parking wielopoziomowy i przychodni specjalistycznych, które są zlokalizowane przy obiekcie wojewódzkiego szpitala. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe – Kia i Mercedes.

Osoby biorące udział w tym incydencie natychmiast skontaktowały się z lokalną policją. Działania służb porządkowych spowodowały chwilowe utrudnienia dla innych użytkowników drogi przejeżdżających przez miejsce zdarzenia. Na podstawie ustaleń dokonanych przez obecnych na miejscu funkcjonariuszy oraz świadectw osób zaangażowanych w zdarzenie wynika, że to kobieta, która kierowała pojazdem marki Kia, spowodowała stłuczkę. Jak ustalono, wykonując manewr skrętu w lewo z ulicy Edukacji w stronę parkingu, uniemożliwiła dalszą jazdę kierowczyni Mercedesa, która podróżowała w stronę trasy DK 1.

Dalszej analizie poddane będzie postępowanie policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Spróbują oni wyjaśnić wszystkie szczegóły tego zdarzenia i podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie.