Miejska trasa DK 86 była miejscem kolizji dwóch samochodów

Wtorek 13 lutego przyniósł nieprzyjemne wydarzenie drogowe na trasie DK 86. Około godziny ósmej rano w pobliżu zjazdu z ulicy Katowickiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Dwa samochody osobowe, opel insignia i opel astra, spotkały się w mniej tradycyjny sposób – opel astra uderzył w tył opla insignia.

Po zdarzeniu na miejsce natychmiast wezwane zostały odpowiednie służby. Patrol policji oraz ekipa pogotowia ratunkowego szybko pojawiły się na miejscu zdarzenia, aby ocenić sytuację i udzielić pomocy.

Podczas akcji ratunkowej, uszkodzone vehiculum oraz pojazdy służb ratunkowych zajmowały lewy pas ruchu. Jedno z uczestników dramatycznej kolizji potrzebowało natychmiastowej interwencji medycznej i zostało szybko poddane opiece medycznej przez zespół pogotowia.

Pierwsze ustalenia funkcjonariuszy policji sugerują, że kierująca oplem astra mogła przyczynić się do wypadku. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dalsze dochodzenie, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia i ustalić kto ponosi odpowiedzialność za nieszczęśliwy incydent.