Wyjątkowe urodziny oraz karnawałowy bal dla dzieci w Pszczyńskiej Sali Zabaw Patio Park

W sercu malowniczej Pszczyny, mieści się wyjątkowe miejsce – Sala Zabaw Patio Park. To tam, pełne radości, uśmiechu i beztroski, dzieci mogą spędzić niezapomniane chwile. Ta sala to nie tylko miejsce dla spontanicznej, codziennej zabawy, ale również idealna przestrzeń do organizacji niepowtarzalnych urodzin dla najmłodszych. Dodatkowym atutem jest także organizowany 13 lutego 2024 roku bal karnawałowy dla dzieci w stylu Disney – obiecujący magiczną przygodę pełną kolorów.

Sala Zabaw Patio Park: Bezkresna Przygoda

Sala Zabaw Patio Park to przestrzeń bogata w atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Wielobarwne place zabaw, trampoliny, zjeżdżalnie oraz liczne kreatywne zakamarki czekają na małe odkrywców. Ta specjalnie zaprojektowana strefa umożliwi najmłodszym bezpieczną i rozwijającą zabawę. Do tego doświadczeni animatorzy zadbać mają o niezapomniane momenty podczas urodzinowego świętowania, dostosowując gry, konkursy i zajęcia manualne do wieku uczestników.

Urodziny z Warsztatami: Kuchenne Eksperymenty i Świat Malarstwa

W Patio Park wprowadzono innowacyjny pomysł na urodzinowe świętowanie – warsztaty kulinarne i malarskie. Dzieci mają okazję pod okiem doświadczonych kucharzy tworzyć swoje własne kulinaria, a także rozbudzać artyzm poprzez malarstwo i twórczość plastyczną. Taka forma zabawy to nie tylko świetna rozrywka, ale również edukacyjna przygoda, która stymuluje kreatywność najmłodszych. Więcej szczegółów już wkrótce!