Poszukiwani w związku z kradzieżą hulajnogi elektrycznej w Tychach: Policja prosi o pomoc

Służby ścigania z Komendy Miejskiej Policji w Tychach przeprowadzają śledztwo dotyczące incydentu kradzieży, podczas którego skradziono hulajnogę elektryczną. Zdarzenie to miało miejsce na terenie jednego ze sklepów znajdujących się przy ulicy Towarowej 2C w Tychach. W trakcie przeprowadzanych działań, stróże prawa zdołali zdobyć obraz potencjalnych sprawców, którzy mogą być powiązani z tym incydentem. Apele są skierowane do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia lub są w stanie rozpoznać osoby widoczne na zdjęciach. Są one proszone o natychmiastowy kontakt z policją.

Funkcjonariusze pracujący w wydziale służącym do walki z przestępstwami przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie tej konkretnej kradzieży. Zgłoszenie dotyczy hulajnogi elektrycznej, której wartość szacuje się na około 2500 złotych. Całe zdarzenie miało miejsce 21 października 2023 roku w sklepie przy ulicy Towarowej 2C w Tychach.

Za zgodą prokuratora, udostępniamy publicznie obraz dwóch mężczyzn, którzy mogą być powiązani z opisanym incydentem. Obraz ten został uzyskany w ramach czynności prowadzonych przez policję.