Zachęcamy tychyjskich biznesmenów do udziału w rywalizacji na "Najbardziej zjawiskową świąteczną wystawę", prowadzonej przez Magistrat Tychów

Rozpoczęcie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku to okres, kiedy nasze serca napełniają się ciepłem i tradycją. Wszystko to jest widoczne w symbolicznych znakach, barwach i dekoracjach, które otaczają nas w tym magicznym czasie. Miasto jest udekorowane świątecznymi drzewkami i iluminacjami, co daje doskonałą szansę dla miejscowych przedsiębiorców, aby ozdobić swoje sklepy, punkty usługowe, pracownie i kawiarnie w sposób jeszcze bardziej efektowny.

Głównym celem tego konkursu jest motywowanie właścicieli firm do przywiązania większej uwagi do estetyki ich witryn. Chcielibyśmy promować innowacyjność, kreatywność oraz takie rozwiązania, które przyczynią się do lepszego dbania o naszą przestrzeń miejską i pozytywnie wpłyną na zarówno na wygląd miasta, jak i jego reputację.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników prowadzących handlowe lub usługowe punkty w Tychach do udekorowania swoich sklepowych wystaw i witryn, aby podkreślić wyjątkowy klimat i ducha Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Konkurs jest otwarty dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w Tychach.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 11 grudnia 2023 r. do 11 stycznia 2024 r. Konkurs prowadzony jest przez Urząd Miasta Tychy