Stłuczka na skrzyżowaniu ulic Mikołowskiej i Asnyka – zderzenie dwóch samochodów osobowych

W piątek, 17 listopada, około godziny dziesiątej rano, na ulicy Mikołowskiej w pobliżu miejsca, gdzie krzyżuje się ona z drogą dojazdową do ulicy Asnyka, doszło do kolizji drogowej. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe – skoda i peugeot. Z przodu znajdowała się skoda, której tył niespodziewanie uderzył kierowca peugeota. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji.

Podczas trwania interwencji policji ruch wzdłuż ulicy Mikołowskiej prowadzącej w stronę browaru był całkowicie sparaliżowany. Początkowe ustalenia funkcjonariuszy działających na miejscu zdarzenia sugerują, że winnym jest kierujący peugeotem. Najprawdopodobniej nie zachował on odpowiedniej ostrożności i tym samym spowodował zderzenie ze skodą. Na szczęście, mimo poważności zdarzenia, nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

Po dokonaniu niezbędnej dokumentacji oba uszkodzone pojazdy zostały odholowane z miejsca kolizji. Przez około godzinę ruch na ulicy Mikołowskiej był utrudniony, ale ostatecznie sytuacja powróciła do normy.