Beztroska postawa kierowców na drogach Tychów

Podczas niedawnego zdarzenia drogowego w Tychach, gdzie doszło do kolizji dwóch pojazdów, przechodzący obok kierowcy nie okazali żadnego zainteresowania czy ofiary potrzebują pomocy. Wszystkie nadjeżdżające samochody ignorowały skutki kolizji i kontynuowały swoją podróż, omijając zniszczone auta.

Informacje dotyczące tego incydentu zostały opisane na portalu 112Tychy. Według raportu, 28 października, około godziny 16:00, na skrzyżowaniu ulic Żwakowskiej i Kopernika doszło do zderzenia między dwoma samochodami osobowymi – renault i hondą. Zaskakująco, żaden z kierowców przejeżdżających przez miejsce zdarzenia nie poczuł potrzeby zatrzymania się i zaoferowania wsparcia.

Jednak jak podkreśla serwis 112Tychy, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wyniku kolizji. Po kilku minutach udało się usunąć zniszczone pojazdy z drogi i przywrócić normalny ruch na tym ruchliwym skrzyżowaniu. Panie uczestniczące w wypadku podjęły decyzję o sporządzeniu odpowiedniego oświadczenia i wezwały pomoc drogową, która pojawiła się na miejscu około godziny 17:00, aby odholować uszkodzone pojazdy.