33-letni mężczyzna z Tychów zatrzymany za posiadanie 1600 porcji amfetaminy

Mieszkaniec miasta Tychy, w swoim prywatnym lokum, posiadał aż 1600 porcji dilerskich potężnie uzależniającego narkotyku – amfetaminy. Ten handlujący nielegalnymi substancjami mężczyzna został zatrzymany na terenie Mysłowic. Podejrzany o handel narkotykami 33-latek, już odczuwa konsekwencje swojej działalności, zostając tymczasowo umieszczonym w areszcie.

Policja z Mysłowic otrzymała informacje dotyczące potencjalnej działalności handlarza narkotyków. Informacje te zawierały również dane sugerujące, że mężczyzna może przechowywać w swoim posiadaniu duże ilości środków odurzających. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego, przypuszczenia te potwierdziły się. Stróże prawa natknęli się na 1600 porcji dilerskich amfetaminy, wagę oraz inne przedmioty używane do przygotowania i sprzedaży substancji odurzających – takie informacje podaje policja.

Śledczy dodają: „Zatrzymany przez nas 33-letni mężczyzna został umieszczony w policyjnej celi, a następnie doprowadzony do Prokuratury Mysłowice, gdzie usłyszał zarzuty związane z udzielaniem i posiadaniem środków odurzających”.

Na wniosek śledczych oraz prokuratora, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Ostateczna decyzja dotycząca jego losu pozostaje jednak w rękach sądu.