Tajemnicza śmierć młodej pary w Tychach

W Tychach trwa śledztwo dotyczące niepokojącej śmierci młodego mężczyzny oraz kobiety. Ciała obu osób odnaleziono w jednym z mieszkań.

Młodszy aspirant Paulina Kęsek, oficer prasowy miejscowej Komendy Policji, udzieliła mediacjom informacji o tajemniczym zdarzeniu. Jak podaje funkcjonariuszka, 19 października, około godziny 18:00, do policji wpłynęło zgłoszenie o potrzebie interwencji w jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Edukacji. Zgłaszająca osoba wyraziła zaniepokojenie tym, że drzwi do mieszkania, które próbowała otworzyć, były zamknięte. Spodziewała się, że wewnątrz mogą znajdować się ludzie potrzebujący natychmiastowej pomocy.

Gdy funkcjonariusze dostali się do środka (drzwi były zamknięte od strony wnętrza), natknęli się na ciała dwóch osób – 23-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny. Na ich ciałach nie było widocznych uszkodzeń. W odpowiedzi na ten makabryczny widok, policja wezwała prokuratora do prowadzenia sprawy. Śledztwo, które jest prowadzone pod nadzorem prokuratury, obejmuje między innymi sekcję zwłok obu ofiar. Wyniki tej procedury nie są jeszcze znane.