33-latek z Tychów aresztowany za posiadanie ogromnej ilości narkotyków

Miejscowa Komenda Policji w Mysłowicach podaje do publicznej wiadomości, że udało się zatrzymać 33-letniego mężczyznę zamieszkałego w Tychach. Powodem interwencji było podejrzenie przechowywania i dystrybucji substancji odurzających przez owej osobę. Jak się okazało, podejrzenia te były jak najbardziej uzasadnione.

Podczas przeszukiwania jego miejsca zamieszkania, funkcjonariusze natrafili na niebagatelne ilości amfetaminy. Szacuje się, że znaleziono tam ponad 1600 porcji handlowych tego narkotyku. Nie było to jedynie co znaleźli policjanci. W mieszkaniu odkryto także wagę oraz różnorodne narzędzia, które bez wątpienia były wykorzystywane do dokładnego odważenia i podziału amfetaminy na mniejsze porcje, gotowe do sprzedaży.

Podejrzany za posiadanie i dystrybucję narkotyków 33-latek już usłyszał zarzuty. Dodatkowo, decyzją sądu, został on tymczasowo umieszczony za kratami na okres 3 miesięcy. Następne kroki w sprawie będą już zależały od decyzji sądu.

Informacje na temat przestępczej działalności 33-latka trafiły do Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach i zostały potwierdzone podczas przeprowadzonego przeszukania. Teraz to wymiar sprawiedliwości zadecyduje o dalszym losie zatrzymanego mężczyzny.