Bezpłatny spektakl teatralny „Wykosztowanie” w Klubie Wilkowyje MCK

Dnia 19 października, o godzinie 19:00, w ramach propozycji kulturalnych Klubu Wilkowyje MCK, odbędzie się wystawienie sztuki „Wykosztowanie”. Wszyscy zainteresowani są zaproszeni do udziału bez konieczności kupna biletu. Produkcja jest najświeższym osiągnięciem Grupy Artystycznej Teatr T.C.R., mającej swoją siedzibę w Tychach.

Sztuka opowiada historię kobiety pracującej w teatrze i mężczyzny, który praktycznie zawsze tam przebywa. Od kilku dni spotykają się razem, aby omówić szczegóły sceny „Wywiadu z mordercą”, której premiera ma miejsce już za tydzień. W trakcie tych spotkań rozmawiają również na tematy naukowe i wspominają różne sytuacje z przeszłości, zarówno te z ich dzieciństwa, jak i te, które miały miejsce zaledwie dwa dni temu.

„Wykosztowanie” to sieć skomplikowanych wydarzeń, będących dla bohaterów pułapką, z której nie da się uciec. Co więcej, tytułowe „Wykosztowanie” miało już miejsce dwa dni wcześniej, ale czy jest szansa, że zdarzy się ponownie dzisiaj? Odpowiedź na to pytanie pozostawia się do interpretacji widzów.

Projekt spektaklu został sfinansowany z funduszy miejskich Tychów oraz dzięki wsparciu programu Tyskie Inicjatywy Kulturalne.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc telefonicznie pod numerami: 32 227 26 22 lub 691 770 344.