Legendarny zespół Czerwone Gitary wystąpi na scenie Teatru Belfegor

Scena Teatru Belfegor, położonego przy al. Niepodległości 32, będzie tłem dla wyjątkowego koncertu. W nadchodzący poniedziałek, 9 października o godzinie 17:00 i 19:30, legendarne Czerwone Gitary zaprezentują swój repertuar. To wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu fanów ikonicznej polskiej grupy muzycznej.

Czerwone Gitary to zespół, który powstał w Trójmieście w 1965 roku i szybko zdobył status jednej z najpopularniejszych formacji muzycznych w Polsce. Jego twórczość definiowali takie artyści jak Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski, Bernard Dornowski czy Jerzy Skrzypczyk, a ich utwory stały się największymi przebojami dekad 60-tych i 70-tych.

Mimo że na przestrzeni lat skład Czerwonych Gitar ulegał licznym zmianom, to znane utwory takie jak „Historia jednej znajomości”, „Biały krzyż”, „Kwiaty we włosach” czy „Powiedz stary gdzieś ty był”, zjednoczyły różne pokolenia słuchaczy. Obecnie pod szyldem Czerwonych Gitar występuje jedynie perkusista grupy – Jerzy Skrzypczyk, któremu towarzyszą młodsi muzycy. Jednak zespół wciąż cieszy się popularnością, a ich koncerty gromadzą liczne rzesze fanów. Te osoby, które chciałyby doświadczyć na żywo wykonania największych hitów Czerwonych Gitar, będą miały taką możliwość za kilka dni.

Bilety na ten niezapomniany koncert są dostępne na popularnych portalach biletowych. To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostanie w pamięci wielu melomanów.