Hokejowy klub GKS Tychy wprowadza własną linię batonów energetycznych

Niespotykana dotąd innowacja zasiliła świat hokeja. Drużyna GKS Tychy postanowiła wprowadzić na rynek własną gamę batonów energetycznych. Kibicujący pięciokrotnym Mistrzom Polski już nigdy nie poczują głodu, ponieważ mogą w każdym momencie spożyć batona i zregenerować swoje siły, czerpiąc energię od swoich ulubieńców.

Na chwilę obecną, drużyna przygotowała trzy warianty smakowe swojego produktu. Fani mają do wyboru batony o smaku miodowym, kawowym oraz bananowym. Wyróżniają się one unikalną oprawą graficzną, która nawiązuje kolorystyką do barw klubu i przedstawia wizerunki hokeistów. Każda odmiana smakowa posiada swojego ambasadora z drużyny.

Klub podkreśla jednolitość wizualnej komunikacji, co jest widoczne na przykładzie hasła przewodniego sezonu – #TyskaWataha. Symbol wilka, który pojawia się na koszulkach meczowych czy grafikach udostępnianych na mediach społecznościowych, został przeniesiony również na opakowania batonów. Utworzenie batonów energetycznych to wyjątkowy gest w stronę kibiców, przede wszystkim najmłodszych, dla których zdrowe przekąski będą idealnym dodatkiem do emocjonujących spotkań. Baton zawierający wiele zdrowych tłuszczów i węglowodanów może być też świetnym uzupełnieniem diety dorosłych kibiców – mówi rzecznik prasowy GKS Tychy, Krzysztof Trzosek.

Cechą wyróżniającą batony jest ich naturalny skład. Są przygotowane ręcznie, bez dodatku cukrów, z wykorzystaniem miodu. Firma odpowiedzialna za produkcję jest oficjalnym partnerem żywieniowym Adriana Meronka, czołowego polskiego golfisty oraz współpracowała z piłkarzami Bayernu Monachium – dodaje Mirosław Kozielski, B+ORSEL.

Batony energetyczne od GKS Tychy dostępne są w miejscach gastronomicznych na terenie Stadionu Zimowego. Cena jednego batona wynosi 5.50 zł.