O co chodzi z parkingiem przy szpitalu w Tychach?

W ostatnim czasie otworzony został parking przy szpitalu w Tychach. Niestety, ale mieszkańcy Tychów i wszystkie osoby korzystające w pierwszych dniach po otwarciu tego parkingu zaznaczają, że jest to istny absurd. Dlaczego? Ponieważ, aby móc skorzystać z nowego parkingu, trzeba mieć bilet komunikacji miejskiej.

Problematyczny parking przy szpitalu w Tychach

W ostatnim czasie sporo mówiło się o otwarciu parkingu przy szpitalu w Tychach. Parking ten jednak nie jest jeszcze otwarty w całości. Obecnie można skorzystać z parteru. Z kolei poziom +1 ma zostać otwarty w momencie, gdy zakończone zostaną wszystkie inne prace gwarancyjne. Warto dodać, że na razie i tak kierowcy skarżą się, że korzystanie z tego miejsca jest bardzo problematyczne. Dlaczego?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że kierowcy chcący skorzystać z tego parkingu muszą okazać bilety na komunikację miejską. A kierowcy, którzy tego nie zrobią, to po prostu będą musieli liczyć się z tym, że mogą otrzymać karę i to wynoszącą nawet 100 złotych. Wszystko z powodu tego, że parking został stworzony w formule Centrum Przesiadkowego, a do tego wykorzystano dofinansowanie unijne. Z tego powodu osoby chcące odwiedzić osoby w szpitalu nie będą miały ze sobą biletu komunikacji miejskiej, to będą mogły zostać poddane karze. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie oraz na jej rozwiązanie.