W tyskim Parku Północnym pojawił się nowy wybieg dla psów oraz wyjątkowy naturalny plac zabaw

W Tychach regularnie odbywają się różnego rodzaju inwestycje. Tym razem zakończona została inwestycja związana z budową nowych atrakcji w Parku Północnym. Powstały tam całkiem nowy naturalny plac zabaw dla dzieci, jak i psi wybieg. Dzięki temu zarówno najmłodsi mieszkańcy Tych oraz wszystkie psiaki będą mogły korzystać z nowych atrakcji.

Nowe miejsce wypoczynku i rozrywki w Tychach

Okres wiosenno-letni to czas, kiedy wszyscy chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Dlatego też miejsca takie jak parki cieszą się dużym zainteresowaniem. Wydaje się, że Park Północny w Tychach na pewno będzie jeszcze bardziej oblegany niż wcześniej. Wszystko za sprawą tego, że powstał tam nowy naturalny plac zabaw dla dzieci. Wszystkie atrakcje dla dzieci, które tam się znajdują, powstały jedynie z naturalnych materiałów. Ich kolorystyka jest bardzo minimalistyczna, co zresztą od razu rzuca się w oczy. Poza tym nowe atrakcje dla dzieci wydają się prawdziwą atrakcją szczególnie dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną. A jak wiadomo praktycznie każde dziecko lubi poskakać, biegać i po prostu się ruszać. Nowy plac zabaw w Parku Północnym na pewno będzie świetnym miejscem do tego, aby najmłodsi mogli się tam wybiegać.

Nowa atrakcja dla psów w Tychach

Nie tylko dzieci będą mogły spędzić aktywnie czas w Parku Północnym. Również psiaki mogą liczyć na sporo atrakcji. Wszystko za sprawą nowego wybiegu dla psów w Tychach. Co ciekawe, nowy wybieg składa się nie tylko ze strefy wolnego wybiegu. W tym miejscu znajduje się także część zręcznościowa, w której psy mogą biegać po podeście, przez tunel, czy też mogą skorzystać z wyjątkowej równoważni. Takie atrakcje dla psów na pewno sprawią, że z chęcią będą one wychodziły na spacery właśnie w to miejsce.