Policja poszukuje mężczyznę, który ukradł kurtkę o wartości ponad 500 złotych

Funkcjonariusze z Tych poszukują sprawcę kradzieży, której dokonano 1 grudnia 2021 roku. Na terenie jednego ze sklepów znajdujących się na ulicy Towarowej w Tychach doszło do kradzieży kurtki o wartości przekraczającej 500 złotych. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu, który funkcjonuje w lokalu sklepowym.

Poszukiwany sprawca kradzieży w tyskim sklepie odzieżowym

Od zeszłego roku prowadzone jest śledztwo w sprawie kradzieży, której dokonano na terenie jednego z tyskich sklepów. Do tej pory jednak działania policjantów są bezskuteczne. Mężczyzna dopuścił się kradzieży kurtki, której wartość to ponad 500 złotych. Policja jest w posiadaniu nagrań z lokalnego monitoringu, jednak do tej pory mężczyzny nie udało się odnaleźć.

Warto dodać, że tyle szczęścia nie miał ostatnio złodziej w Ciechanowie, który dopuścił się kradzieży perfum w Ciechanowie. Mężczyzna wpadł prosto w ręce policjanta, który po służbie udał się na zakupy. Więcej o tej sytuacji i nietypowym zatrzymaniu złodzieja w Ciechanowie na gorącym uczynku przeczytacie tutaj.

Opublikowano wizerunek mężczyzny

Z powodu braku postępów w poszukiwaniach sprawcy kradzieży kurtki, prokuratura wydała pozwolenie na opublikowanie wizerunku sprawcy. Mężczyzna na zdjęciu jest ubrany w czerwono-czarną kurtkę. Oprócz tego ma na sobie ciemne spodnie, czapkę z daszkiem, a także maseczkę na twarzy. Wiek sprawcy to około 30-40 lat.

Być może w ten sposób ktoś rozpozna sprawcę zdarzenia i zgłosi się na policję przekazując ważne informacje w sprawie.

Masz informacje o przestępstwie? Poinformuj policję

Tyscy funkcjonariusze szukają jakichkolwiek informacje na temat zdarzenia, do którego doszło na początku ostatniego miesiąca zeszłego roku. Posiadasz informacje na temat tego przestępstwa? Obiło Ci się o uszy, że w ogóle doszło do czegoś takiego? A może rozpoznajesz mężczyznę, który został przedstawiony przez policjantów na zdjęciu z monitoringu? W takim razie koniecznie poinformuj policjantów z Tych pod numerem telefonu 47 85 512 00 lub 47 85 512 30. Zgłoszenia można dokonać również pod numerem telefonu 112 oraz stacjonarnie na Komendzie Miejskiej Policji w Tychach przy alei Bielska 46.