Piłkarze GKS Tychy trenują przed rozpoczęciem rundy wiosennej

Przerwa piłkarska między rundą jesienną a wiosenną powoli dobiega końca. Treningi przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozpoczęło już wiele zespołów w całej Polsce, a w tym gronie są również zawodnicy drużyny GKS Tychy. Jaka kadra stawiła się na pierwszym treningu po przerwie świąteczno-noworocznej?

Brak kilku zawodników na pierwszym treningu drużyny

Sztab szkoleniowy tyskiej drużyny piłkarskiej jest już po pierwszym treningu z piłkarzami drużyny. Niestety, ale trenerzy nie mogli zobaczyć w jakiej formie znajdują się wszyscy piłkarze tyskiej drużyny. Po prostu niektórzy zawodnicy wciąż zmagają się z kontuzjami, a inni udali się na testy do innych drużyn piłkarskich.

Z powodu problemów ze zdrowiem na pierwszym treningu tyskiej drużyny zabrakło takich piłkarzy jak Marcel Stefaniak, Gracjan Jarocha oraz Bartosz Zarębski. Z kolei dwóch zawodników nie uczestniczyło na pierwszych zajęciach w nowym roku, ponieważ wybrali się na testy do innych drużyn. Mowa tutaj o Kacprze Janiaku, który przechodził w ostatnim czasie testy w Ruchu Chorzów, a także o Michale Staniucha, który z kolei udał się na testy do do drużyny Stal Stalowa Wola.