Kolejne informacje na temat planowanych inwestycji w fabryce Stellantis

Nie tak dawno minął rok od momentu, kiedy to ogłoszono plany związane z rozbudową fabryki Stellantis w Tychach. Ogłoszono wtedy, że na terenie zakładu będą produkowane nowe modele takich marek samochodowych jak Fiat, Alfa Romeo i Jeep. Teraz światło dzienne ujrzały świeże informacje na temat postępu prac rozbudowy fabryki.

Nowe ujęcia z wewnątrz tyskiej fabryki

W mediach społecznościowych Stellantis ukazał się świąteczny film. W filmie ukazano także kilka ujęć, które odnosiły się do wnętrza tyskiej fabryki. Mogliśmy zobaczyć tam świętego Mikołaja, który przemieszczał się po fabryce w nowym Fiacie 500 Cabrio. Na ujęciach zobaczyliśmy jednak coś znacznie ciekawszego, a więc tereny, na których rozpoczęto już prace budowlane.

Rozpoczęte prace dotyczą przede wszystkim rozbudowy zakładu. Dzięki temu już niedługo na nowych terenach ruszy produkcja nowych modeli marek samochodowych, które wymieniliśmy już wcześniej. Dla przypomnienia napiszmy, że będą to Fiat, Alfa Romeo i Jeep. Będą to samochody z napędem elektrycznym, a także hybrydowym. Przypomnijmy, że grupa Stellantis nie tak dawno zapowiedziała ogromne inwestycje w Gliwicach.

Film z życzeniami świąteczno-noworocznymi

Na temat filmu świąteczno-noworocznego wypowiedział się już Tomasz Gębka, a więc dyrektor fabryki FCA Poland, która mieści się w Tychach. Zaznacza on, że ujęcia z wewnętrznych kamer zawarte w filmie nie są przypadkowe. Co więcej, w fabryce znajduje się znacznie więcej kamer, które działają 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, aby na koniec prowadzonych prac budowlanych stworzyć wyjątkowy timelapse i opublikować wyjątkowy film, który ukazać ma się już za kilka miesięcy, kiedy uruchomione zostaną nowe stanowiska produkcyjne.