Poszukiwani sprawcy, którzy zdewastowali lokalne boisko na obiekcie LKS Ogrodnik

W porze nocnej z 8 na 9 października doszło do dewastacji obiektu sportowego należącego do LKS Ogrodnik w Tychach. Nieznani jeszcze sprawcy dopuścili się haniebnego czynu, niszcząc murawę na obiekcie sportowym. Obecnie sprawa trafiła już na policję, która stara się wyjaśnić okoliczności i schwytać sprawcę lub sprawców tego incydentu.

Zniszczona murawa na obiekcie sportowym LKS Ogrodnik

Incydent, który miał miejsce w nocy z 8 na 9 października dotyczy uszkodzenia murawy na obiekcie sportowym należącym do LKS Ogrodnik. To właśnie tam nieznani dotąd sprawcy dopuścili się wręcz zaorania murawy. Mowa tutaj oczywiście o uszkodzeniu murawy poprzez jazdę samochodem osobowym. Na zielonej murawie widać ewidentne ślady kół samochodowych. Niestety, ale murawa na obiekcie sportowym przy ulicy Jedności 131 wygląda obecnie w bardzo złym stanie. Wandale, którzy dopuścili się tego incydentu przez chwilę czuli się szczęśliwi, jednak wyrządzili dużą krzywdę osobom, którzy na co dzień trenują na tym obiekcie sportowym, a także tym, którzy będą musieli usuwać wszelkie skutki tego incydentu.

Policja poszukuje sprawców tego zdarzenia. Oczywiście mają jakiekolwiek informacje warto już teraz zgłosić się na policję. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość w tej sprawie. Zaznaczmy, że jak najbardziej warto reagować w takich sytuacjach, aby sprawcy nie czuli się bezkarni i nie dopuszczali się w przyszłości podobnych czynów.