Odbył się już XI Bieg imienia Pawła Lorensa

W niedzielę 26 września w Tychach odbył się już XI Bieg imienia Pawła Lorensa. Uczestnicy mogli liczyć nie tylko na świetnie przygotowaną trasę biegową, która liczyła 10 kilometrów, lecz także dodatkowy posiłek oraz uhonorowanie i udekorowania po zakończeniu biegu.

XI Bieg imienia Pawła Lorensa

W tym roku odbyła się już edycja nr 11 biegu imienia Pawła Lorensa. Bieg jest organizowany na cześć znanego sportowca, a więc Pawła Lorensa. Rywalizacja odbyła się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Przypomnijmy, że tego typu zawody biegowe odbywają się każdego roku.

W tym roku bieg rozegrano na dystansie 10 kilometrów przy Jeziorze Paprocańskim. Biegacze rywalizowali na płaskiej trasie, która wcześniej sprawdzona pod kątem bezpieczeństwa. Uczestnicy mogli więc swobodnie i bezpiecznie przemierzyć trasę i ukończyć zawody biegowe.

Paweł Lorens był oddanym i znanym biegaczem, który bardzo mocno przyczynił się do rozwoju w regionie pięknej dyscypliny sportowej, jaką są biegi. Warto dodać, że Paweł Lorens na swoim koncie posiada wiele medali Mistrzostw Polski.