Wystawiono na sprzedaż mieszkanie w Tychach, w którym mieszkał Rysiek Riedel

Fani Dżemu od jakiegoś czasu mają jeszcze jeden powód, aby przybyć do Tych. Do tej pory przyjeżdżali oni, aby zobaczyć pomnik, który stoi w mieście na część Ryśka Riedla. Od tego roku znajduje się tutaj także niezwykły mural, który pojawił się na jednej ze ścian elewacji bloku, w którym mieszkał Rysiek Riedel. Teraz do mediów publicznych trafiła informacja, że na sprzedaż wystawiono mieszkanie należące do słynnego wokalisty zespołu Dżem.

Pomnik oraz mural Ryszarda Riedla w Tychach

Mieszkańcy Tych są naprawdę dumni, że to właśnie z tym miastem kojarzony jest słynny wokalista zespołu Dżem. To tutaj wszyscy fani mogą zobaczyć pomnik wokalisty, a od niedawna także i mural, który pojawił się na jednej ze ścian budynku, w którym znajduje się mieszkanie Riedla. Z tej okazji do Tych przybywają fani z całej Polski. Niektórzy z nich pokonują nawet kilkaset kilometrów tylko po to, aby osobiście pojawić się w miejscu, które było bardzo ważne w życiu Ryszarda Riedla.

Mieszkanie Ryśka Riedla w Tychach wystawiono na sprzedaż

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się ogłoszenie związane z mieszkaniem wokalisty Dżemu. Mieszkanie wystawiono na sprzedaż. Powierzchnia lokalu wynosi niecałe 55 metrów. Pojawiły się już pierwsze informacje na temat mieszkania. Ponoć od czasu śmierci wokalisty, do tej pory nikt tam nie mieszkał. Zaznaczmy, że Ryszard Riedel zmarł 27 lat temu. Pośredniczka związana z mieszkaniem zaznacza, że na każdym metrze w lokalu czuć obecność rodziny Riedlów. W mieszkaniu znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz kuchnia. Wciąż można znaleźć tam sporo przedmiotów oraz rzeczy, które należały do wokalisty znanego wszystkim Polakom.

Mówi się, że mieszkanie Ryszarda Riedla ma zostać wykorzystane jako pamiątka, czy też w celach kulturalnych. Pośrednikowi zajmującego się sprzedażą chodzi o to, aby zachować pamięć o legendarnym wokaliście zespołu Dżem. Podobno spłynęły już pierwsze oferty dotyczące kupna mieszkania Ryśka Riedla w Tychach.