22-letni mężczyzna zaatakował nożem trójkę mężczyzn nieopodal ogródków działkowych

W sobotę 4 września do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem nożownika doszło przy wejściu do ogródków działkowych w Tychach. Mężczyzna w wieku 22 lat dopuścił się ataku nożem wobec trójki mężczyzn w wieku 42, 44 oraz 51 lat.

Atak nożownika w Tychach

Okoliczności całego zajścia, do którego doszło w sobotę 4 września przy ulicy Sadowej wciąż nie są do końca znane. Na ten moment wiadomo tylko tyle, że 22-latek dopuścił się ataku nożem na osobach, które akurat opuszczały ogródki działkowe w Tychach. W wyniku tego policja wciąż stara się wyjaśnić szczegółowe informacje na temat całego zdarzenia.

Niestety, ale dwójka z trzech zaatakowanych osób musiała trafić do szpitala. Z kolei jeden z poszkodowanych został opatrzony na miejscu i mógł udać się do domu. Dwójka mężczyzn, którzy trafili do szpitala wymagali bardziej specjalistycznej opieki.

Młody mężczyzna, który zaatakował nożem trójkę osób od razu został zatrzymany przez policjantów. Policja prowadzi śledztwo wyjaśniające w tej sprawie, a obecnie głównym zarzutem dla 22-latka jest wywołanie bójki z użyciem narzędzi niebezpiecznych.