Mężczyzna na hulajnodze wtargnął na jezdnię

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w niedzielę 22 sierpnia o poranku. Mniej więcej o godzinie 9:00 na przejściu dla pieszych nieopodal alei Niepodległości oraz ulicy Wyszyńskiego na jezdnię wtargnęła osoba poruszająca się na hulajnodze. Niestety na wskutek tego doszło do zderzenia z samochodem osobowym.

Niebezpieczne zdarzenie drogowe na przejściu dla pieszych

Sytuacja, która miała miejsce niedzielnego poranka odbyła się na w pełni oznakowanym przejściu dla pieszych. W pewnym momencie mężczyzna, który poruszał się na hulajnodze elektrycznej postanowił przedostać się na drugą stronę jezdni. W tym momencie doszło jednak do zderzenia z samochodem osobowym marki Audi. Samochód został uderzony w bok.

Nikomu na szczęście nic się nie stało

Na miejscu zdarzenia od razu pojawiły się służby porządkowe. Ratownicy medyczni opatrzyli mężczyznę, który przemieszczał się hulajnogą. Na szczęście nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Z kolei policjanci od razu zajęli się ustaleniem okoliczności całego zdarzenia. Okazało się, że winowajcą była osoba poruszająca się na hulajnodze. Wskutek tego policjanci wystawili mężczyźnie mandat.

W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu drogowym, które trwały mniej więcej przez godzinę.