Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wielotematyczne bale plenerowe "Potańcówki na Paprach"

Pod koniec czerwca, dokładniej mówiąc Miejskie Centrum Kultury otwiera nowy cykl wakacyjnych atrakcji o nazwie „Potańcówki na Paprach”. Program tych wydarzeń obejmuje cztery wieczory z tańcami, każdy z nich dedykowany innemu stylowi muzycznemu, co ma na celu zaspokojenie różnorodnych gustów uczestników. Pierwszy z tych tanecznych spotkań zaplanowano na 29 czerwca, a jego tematem przewodnim będzie latynoska fiesta.

Wszystkie eventy będą miały miejsce na boisku położonym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Wydarzenia te mają na celu umożliwić mieszkańcom spędzenie przyjemnego czasu, niezależnie od ich preferencji muzycznych i tanecznych.

Harmonogram Potańcówek na Paprach prezentuje się następująco: Pierwszy bal, czyli Latynoska fiesta, odbędzie się 29 czerwca. Następnie, 13 lipca, przewidziano wieczór z tańcami klasycznymi. Kolejny w programie jest Disco party – tańce do muzyki disco zaplanowano na 27 lipca. Ostatnim wydarzeniem będzie Biesiada weselna, która odbędzie się 10 sierpnia.