Tragiczny wypadek na ul. Begonii – nastolatka potrącona na oznakowanym przejściu

Podczas popołudniowych godzin w sobotę 24 lutego doszło do tragicznego wypadku na ul. Begonii, kiedy to 16-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód osobowy marki Hyundai. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych. W odpowiedzi na sytuację, zespół ratownictwa medycznego oraz funkcjonariusze policji zostali natychmiast wezwani na miejsce incydentu.

Niefortunne wydarzenie spowodowało tymczasowe zamknięcie prawego pasa ruchu na skrzyżowaniu z ulicą Budowlanych, co zwiększyło chaos na drodze. Dziewczyna, która doznała urazu w wyniku kolizji, została natychmiast przekazana pod opiekę zespołu medycznego, który skierował ją do najbliższego szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Z informacji wynika, że ofiara nieszczęśliwego wypadku wbiegła bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód, pomimo czerwonego światła dla pieszych. Prace służb ratowniczych na miejscu incydentu trwały ponad godzinę.

Dalsze dochodzenie w sprawie prowadzone jest przez Komendę Miejską Policji w Tychach, której funkcjonariusze starają się ustalić dokładny przebieg zdarzeń.