Poszukiwany za kradzież roweru w Tychach – policja prosi o pomoc w identyfikacji sprawcy

Śledztwo w sprawie kradzieży roweru jest prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji z Tychów. Zdarzenie to miało miejsce w jednym z sklepów położonych przy ulicy Budowlanych, na terenie miasta Tychy. W ramach podjętych działań śledczych, stróże prawa pozyskali obraz mężczyzny, który być może jest powiązany z tym przestępstwem. Apelują do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat tej kradzieży lub są w stanie rozpoznać osobę ze zdjęcia, o jak najszybszy kontakt z tyskimi funkcjonariuszami.

Akcją śledczą odpowiedzialną za wyjaśnienie okoliczności kradzieży roweru, którego wartość szacowana jest na 1700 złotych, zarządza Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu przy Komendzie Miejskiej Policji w Tychach. Incydent ten zarejestrowano 12 listopada 2023 roku w sklepie przy ulicy Budowlanych w Tychach.

Kolejny element służący do identyfikacji podejrzanego to opublikowany przez policję rysopis. Wg. opisu, mężczyzna ma około 30-35 lat i został przyłapany na kamerach w szarej bluzie z kapturem, czarnych spodniach oraz czarnym obuwiu.