Kolizja dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego, Grota i Roweckiego

Wieczorem, 19 grudnia, krótko przed godziną 18, na jednym z ruchliwych skrzyżowań miasta – gdzie krzyżują się ulice Dąbrowskiego, Grota oraz Roweckiego – miało miejsce niefortunne zdarzenie drogowe. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe: Fiat Panda i Alfa Romeo. Informacja o incydencie dotarła do służb mundurowych, które natychmiast zostały wezwane na miejsce zdarzenia.

Z powodu tej nieszczęśliwej stłuczki na wspomnianym skrzyżowaniu, pojawiły się znaczne utrudnienia w normalnym funkcjonowaniu ruchu drogowego. Na szczęście, biorący udział w zdarzeniu kierowcy obu pojazdów, nie odnieśli żadnych urazów ani obrażeń. Pierwsze ustalenia policjantów, którzy pracowali na miejscu wypadku, wskazują na kierowcę Fiata jako osobę odpowiedzialną za zaistniałe okoliczności.

Według nich to właśnie ten kierujący wprowadził swój pojazd do ruchu z ulicy Dąbrowskiego w kierunku ulic Grota-Roweckiego, czym spowodował zderzenie z Alfą Romeo. Kłopoty z przepływem ruchu na omawianym skrzyżowaniu utrzymywały się przez około dwie godziny. Policja wciąż prowadzi śledztwo w celu pełnego wyjaśnienia wszystkich szczegółów tej kolizji.