Interwencja medyczna w autobusie miejskim. Starsza kobieta doznała urazów po upadku

Dzień 13 listopada, poniedziałek, miał swój zwyczajny bieg do momentu, gdy o godzinie 11:30 dyżurny komendy policji w Tychach został poinformowany o incydencie mającym miejsce w autobusie publicznym poruszającym się ulicą Dmowskiego. Wydarzenie, które wywołało alarm, to upadek jednej z pasażerek.

Po otrzymaniu zgłoszenia, natychmiast na miejsce incydentu skierowano patrol policyjny i ekipę pogotowia ratunkowego. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, potwierdzono prawdziwość informacji o upadku kobiety. Następnie, poszkodowana została przekazana pod opiekę profesjonalnych ratowników medycznych, którzy przybyli na miejscu zdarzenia.

Na podstawie informacji zgromadzonych przez policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, okazało się, że poszkodowana kobieta podniosła się z miejsca siedzącego tuż przed tym, jak autobus skręcił w stronę przystanku. W wyniku tego niespodziewanego ruchu straciła równowagę i upadła. Wskutek upadku starsza pasażerka odniosła urazy, które wymagały natychmiastowej opieki medycznej. Została przetransportowana do szpitala, a całe działania związane z tym incydentem zostały zakończone po około godzinie.