Nieszczęśliwe zgubienie starszej pani na cmentarzu w Tychach

Na cmentarzu położonym w Tychach doszło do niespodziewanego incydentu z udziałem starszej kobiety. Zgłoszenie o tym wydarzeniu trafiło do Straży Miejskiej, która podjęła natychmiastowe działania. Seniorka, będąca tam pierwszy raz w swoim życiu, niefortunnie odłączyła się od swojej rodziny i nie była w stanie odnaleźć drogi powrotnej do bliskich.

1 listopada, około godziny 18:00, strażnicy patrolujący rejon komunalnego cmentarza w Wartogłowcu zostali poproszeni o pomoc przez zagubioną kobietę. Jak informuje Marcin Paździorek, reprezentujący Straż Miejską w Tychach, seniorka zgubiła swoją rodzinę z pola widzenia zaledwie 10 minut wcześniej. Dodatkowo, nie potrafiła odnaleźć się na terenie cmentarza, ponieważ była to jej pierwsza wizyta na tym miejscu.

Zagubiona kobieta pochodziła z województwa małopolskiego. Wydarzenie to pokazuje jak łatwo można zgubić się nawet na znanej nam przestrzeni, nie mówiąc o miejscach, które odwiedzamy po raz pierwszy. Na szczęście, seniorka zdecydowała się poprosić o pomoc odpowiednie służby, które bez wahania ruszyły na poszukiwanie jej rodziny.