Nowoczesny oddział położniczy w szpitalu Megrez w Tychach

Megrez, wielospecjalistyczny szpital publiczny w Tychach, niedawno zaprezentował nowe udogodnienia dedykowane świeżo upieczonym matkom. Szpital wprowadził specjalną salę dla matek, gdzie mogą one cieszyć się komfortem i prywatnością z bliskimi i nowonarodzonymi maluchami. Wnętrza sali zostały zaprojektowane tak, aby przypominały domowe warunki, co ma na celu stworzenie przytulnej atmosfery.

Sala jest wyposażona nie tylko w podstawowe rzeczy jak rozkładana kanapa, łóżko dla matki czy łazienka z prysznicem, ale także elementy dekoracyjne takie jak kwiaty, obrazy czy poduszki. Jest to miejsce idealne do spędzenia czasu zarówno dla matki jak i jej bliskich. Szpital udostępnia również możliwość spędzenia nocy przez osobę towarzyszącą na oddziale.

Usługa ta jednak wiąże się z dodatkowymi kosztami i obejmuje maksymalnie trzy doby pobytu. Ważnym aspektem jest fakt, że osoba towarzysząca może korzystać ze szpitalnych posiłków – od śniadania przez obiad aż do kolacji.

Szpital Megrez w Tychach to jeden z niewielu tego typu obiektów w regionie, które oferują takie udogodnienia. Ten nowoczesny oddział położniczy wyposażony jest również w wannę do porodów w wodzie, a także oferuje muzykoterapię, aromaterapię, worki sako i wiele innych. Teraz obok tych wszystkich udogodnień doszło komfortowe łóżko porodowe. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej szpitala lub pod numerem telefonu 32 325 52 32.