Zaproszenie na 11. Zjazd Profilaktyczny w Tychach: "Dobre relacje – antidotum na uzależnienia"

25 września w Mediatece w Tychach zaplanowano spotkanie poświęcone profilaktyce uzależnień, zwracając szczególną uwagę na kontrolę emocji i techniki radzenia sobie ze stresem. To już 11. edycja tego wydarzenia, które tym razem nosi hasło „Dobre relacje – antidotum na uzależnienia”. Organizatorzy zaplanowali dwa główne elementy spotkania: część wykładową oraz warsztaty.

Wśród zaproszonych gości specjalnych znajdują się Andrzej Niemczyk, Maria Banaszak oraz Mariusz Jędrzejko. Tak jak podkreśla Ewa Grudniok, przedstawicielka tyskiego magistratu, kluczowym zagadnieniem tego roku jest rola relacji, umiejętność rozumienia potrzeb, przetwarzania emocji, skutecznej komunikacji oraz radzenia sobie ze stresem, jako elementy skutecznej profilaktyki uzależnień. Pragnąc wziąć udział w tym wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez formularz dostępny na stronie Urzędu Miasta Tychy.

Rejestracja jest otwarta do 20 września. Warto jednak pamiętać, że mimo bezpłatnego charakteru wydarzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie odbędzie się w Mediatece przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 16. To doskonała okazja do zdobycia cennych informacji oraz umiejętności, które mogą okazać się nieocenione dla nas samych jak i dla naszych bliskich.